Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wakacji nadszedł czas... .

   Koniec czerwca  wszystkim uczniom i nauczycielom kojarzy się z podsumowaniami wytężonej pracy i odpoczynkiem od szkoły, czyli z wakacjami. W naszej szkole ostatni przedwakacyjny dzwonek wybrzmiał w piątek 21 czerwca o godz. 8:15.  Wtedy to uczniowie klas I-VI wraz z rodzicami i nauczycielami zebrali się na boisku szkolnym na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2023/2024, by podsumować pracę za dziesięć szkolnych miesięcy. Prowadzący uroczystość zakończenia, pan Bartosz Osenka powitał serdecznie wszystkich zebranych, a w szczególności wszystkich uczniów i uczennice naszej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wprowadzeniu sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy, głos zabrała Dyrektor Szkoły p. Julia Szczepańska, która podsumowała mijający rok, podziękowała uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za pracę oraz życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz radosnego wypoczynku. Podobne życzenia do uczniów i nauczycieli skierowała Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców - p. Anna Midura. Po przemówieniach, Dyrektor Szkoły i wychowawcy klas przystąpili do wręczania świadectw z wyróżnieniem dla uczniów, którzy swoją pracą i postawą wyróżnili się w nauce i zachowaniu. Każdy wyróżniony uczeń otrzymał nagrodę książkową, natomiast rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Tradycyjnie już wręczona została również nagroda za 100% frekwencję w całym roku szkolnym. W tym roku nagroda trafiła do Macieja Szafrana, ucznia klasy I, który jako jedyny w szkole nie opuścił w całym roku szkolnym, żadnej godziny lekcyjnej. Po części oficjalnej wychowawcy wraz z wychowankami i rodzicami udali się do klas, gdzie wręczone zostały świadectwa promujące do klas programowo wyższych pozostałym uczniom. Wychowawcy przypomnieli dzieciom o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku i w radosnych nastrojach pożegnali się z nimi na czas wakacji. Po uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do kaplicy w Wielkim Rychnowie, gdzie odbyła się msza święta. 

   Po mszy świętej odbyła się druga część uroczystości zakończenia roku szkolnego, dla uczniów klas VII i VIII. Na początku akademii został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Prowadząca pani Małgorzata Balcerek  powitała  Zastępcę Burmistrza Kowalewa Pomorskiego panią Ilonę Rybicką - Sałatowską oraz przybyłych rodziców i młodzież.

   Pani dyrektor Julia Szczepańska podziękowała wszystkim za owocną pracę w roku szkolnym 2023/2024, a uczniom pogratulowała wyników w nauce. Wiele ciepłych słów skierowała do absolwentów szkoły, życząc im dostania się do wymarzonych szkół i zrealizowania swoich marzeń. Pani dyrektor  życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

   Na początku nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom klasy VII przez panią dyrektor Julię Szczepańską i wychowawcę klasy p. Anetę Cziczak. Rodzice wyróżnionych otrzymali listy gratulacyjne. Następnie dokonano uroczystego przekazania pocztu sztandarowego przez ósmoklasistów koleżankom i kolegom z klasy VII. Po tej ceremonii odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych uczniom klasy VIII przez dyrektora naszej szkoły p. Julię Szczepańską i wychowawcę p. Bartosza Osenka. Rodzice nagrodzonych otrzymali listy gratulacyjne. Następnie  nauczyciel wychowania fizycznego p. Dariusz Osmański wyróżnił uczniów, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych i odnieśli sukcesy indywidualne oraz zespołowe, wręczając im statuetki. 

   Później zabrała głos pani Ilona Rybicka – Sałatowska – Zastępczyni Burmistrza Kowalewa Pomorskiego, gratulując uczniom wyników w nauce i sukcesów sportowych. Na zakończenie roku przyznawany jest tytuł wzorowego  absolwenta SP im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie. W tym roku ten tytuł przypadł Kacprowi Ziółkowskiemu. Była to bardzo przyjemna chwila, kiedy trud dziecka został nagrodzony. Wiktoria Maciołek została uznana za najaktywniejszą wolontariuszkę w Szkolnym Kole Wolontariatu „Otwarte Serca”. O słowach podziękowania za edukację i trud wychowania nie zapomnieli nasi absolwenci, którzy wyrazili swą wdzięczność, dziękując w imieniu uczniów p. dyrektor, wychowawcy i całemu Gronu Pedagogicznemu. Koledzy podziękowali za przyjaźń i serdeczność swoim młodszym kolegom z kl. VII.

   Uczniowie klasy VII pożegnali się ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami, życząc im powodzenia w nowych, wymarzonych szkołach. Po części oficjalnej , gratulacjach i życzeniach od zaproszonych gości, uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą i rodzicami udali się do sali nr 3, gdzie zostały wręczone pozostałe świadectwa. Absolwenci wraz z rodzicami również podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, wręczając kwiaty i przygotowując słodki poczęstunek. 

 

Wakacji nadszedł czas... .

Wakacji nadszedł czas... . 29 Wakacji nadszedł czas... . 28 Wakacji nadszedł czas... . 27 Wakacji nadszedł czas... . 26 Wakacji nadszedł czas... . 25 Wakacji nadszedł czas... . 24 Wakacji nadszedł czas... . 23 Wakacji nadszedł czas... . 22 Wakacji nadszedł czas... . 21 Wakacji nadszedł czas... . 20 Wakacji nadszedł czas... . 19 Wakacji nadszedł czas... . 18 Wakacji nadszedł czas... . 17 Wakacji nadszedł czas... . 16 Wakacji nadszedł czas... . 15 Wakacji nadszedł czas... . 14 Wakacji nadszedł czas... . 13 Wakacji nadszedł czas... . 12 Wakacji nadszedł czas... . 11 Wakacji nadszedł czas... . 10 Wakacji nadszedł czas... . 9 Wakacji nadszedł czas... . 8 Wakacji nadszedł czas... . 7 Wakacji nadszedł czas... . 6 Wakacji nadszedł czas... . 5 Wakacji nadszedł czas... . 4 Wakacji nadszedł czas... . 3 Wakacji nadszedł czas... . 2 Wakacji nadszedł czas... . 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.