Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

 Z cyklu Święta nietypowe są wyjątkowe - Dzień dobrych uczynków

   22 maja  z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów z koła wolontariatu „Otwarte serca” obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dobrych Uczynków. To wyjątkowe święto, które ma na celu promowanie życzliwości i altruizmu.

   W tym dniu każdy uczeń mógł wylosować listek z dobrym uczynkiem, który miał do wykonania. Po wykonaniu zadania listki przywieszane była na szkolnym drzewku życzliwości.  W korytarzach szkoły zaroiło się od pozytywnych uśmiechów, życzliwych słów, komplementów, przytulania, przybijania piątek. Bycie życzliwym powoduje jeszcze większą integrację i poczucie jedności i tak właśnie było dziś w szkole. Dowodem na to jest piękne i okazałe drzewko dobrych uczynków, które powstało na gazetce Samorządu Uczniowskiego.

   Każdy z nas może codziennie zrobić dobry uczynek, który sprawi, że ktoś poczuje się lepiej. Dzięki temu my sami również będziemy czuć się lepiej. Nie muszą to być wielkie rzeczy, mogą to być proste gesty, np. uśmiechnięcie się do kogoś smutnego, zapytanie sąsiada o samopoczucie, czy zerwanie polnych kwiatków dla bliskiej osoby.

To było już ostatnie święto z cyklu „Święta nietypowe są wyjątkowe” zaplanowane przez Samorząd Uczniowski na ten rok szkolny. Warto jednak pamiętać, że każdego dnia jest powód do świętowania. Nasz szkolny kalendarz świąt nietypowych zawierał informacje na temat wielu mało znanych, aczkolwiek bardzo ważnych w niektórych krajach uroczystościach.

Dzień dobrych uczynków

Dzień dobrych uczynków 14 Dzień dobrych uczynków 13 Dzień dobrych uczynków 12 Dzień dobrych uczynków 11 Dzień dobrych uczynków 10 Dzień dobrych uczynków 9 Dzień dobrych uczynków 8 Dzień dobrych uczynków 7 Dzień dobrych uczynków 6 Dzień dobrych uczynków 5 Dzień dobrych uczynków 4 Dzień dobrych uczynków 3 Dzień dobrych uczynków 2 Dzień dobrych uczynków 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.