„GRA z UMK”

Drukuj
Wpisany przez Bartek Osenka   

1W październiku w naszej szkole odbyło się wydarzenie „GRA z UMK”. Uczniowie mieli okazję poznać dwie gry planszowe: „Totem” oraz „Planeta”. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas IV – VIII. Najpierw każda klasa zapoznawała się z zasadami, a potem (w piątek 25.10. oraz w środę 30.10.) odbyły się turnieje w każdą z gier. Turniej był dwuetapowy – do drugiego etapu zakwalifikowanych zostało czworo uczniów z najlepszymi wynikami.

Oto wyniki rozgrywek finałowych:

gra „Totem”: I miejsce: Małgorzata Romanowska (klasa VIII), II miejsce: Małgorzata Szymczak (VIII), III miejsce: Oskar Szlas (VI a), IV miejsce (Mateusz Zieliński (VI a)

gra „Planeta”: I miejsce: Kamil Stachowski (klasa V), II miejsce: Julia Rygielska (VIII), III miejsce Jakub Topij (VI b), IV miejsce: Remigiusz Śliwka (IV). 

Każda z wymienionych osób otrzymała nagrody rzeczowe oraz różne gadżety. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce, tj. M. Romanowska i K. Stachowski, będą reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach finałowych, które odbędą się w marcu na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek, a zwycięzcom życzymy powodzenia w finale. Koordynatorami rozgrywek szkolnych byli p. B. Osenka i p. A. Szymczak. 

 
free pokereverest poker revie