Logo Szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W styczniu bieżącego roku, zwyczajem lat ubiegłych, nasza szkoła włączyła się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W piątek 17 stycznia odbyły się licytacje "biletów z nagrodami". Osoby chętne z każdej klasy dorzucały swoje pieniężne cegiełki do wspólnej puli klasowej. Każda klasa wyłoniła trzyosobowe delegacje, które w imieniu swoich kolegów walczyły o nagrody. Wśród licytowanych nagród były między innymi" Dzień z Telefonem, godzina wychowawcza oraz w-f według pomysłu uczniów, niespodzianka od Samorządu Uczniowskiego, a dla klas 1-3 Dzień z pluszakiem lub zabawką, Dzień z planszówkami czy obejrzenie ulubionej bajki lub filmu. Nie zabrakło nowości - klasa VII wygrała licytację Wieczoru z Planszówkami i słodką niespodzianką, a klasa VI zagwarantowała sobie możliwość zajęcia miejsc w ławkach przez cały dzień według własnego uznania. Każda kwota, za którą wylicytowano dany bilet, została wrzucona do puszki WOŚP.

Zwieńczeniem działań na rzecz WOŚP było włączenie się w niedzielę 26 stycznia w zbiórkę pieniędzy do puszek przez naszych szkolnych wolontariuszy - Bartosza Dębińskiego oraz Kamilę Błaszkiewicz, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Łączna kwota zebrana do puszek przez naszych szkolnych wolontariuszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to 3459,81 zł oraz 3 euro.

Galeria zdjęć

 Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 7  Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 6  Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 5  Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 4  Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 3  Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 2  Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności