Logo Szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie

Mistrzostwa Powiatu Golubsko - Dobrzyńskiego w Tenisie Stołowym

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej we Wrockach , wzięli w nich udział najlepsi gracze z całego powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego . Po bardzo zaciętych pojedynkach udało się nam wywalczyć następujące pozycje :

Dziewczęta 2011 i młodsze : I miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego Marcelina Marzec i Laura Kowalik.

Chłopcy 2011 i młodsi: II miejsce - Bartosz Dębiński i Norbert Zieliński .

Chłopcy 2010 i starsi : IV miejsce - Filip Rysiewski i Andrzej Tosnowiec.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności