Śląskie kryteria udane dla wychowanków „Sokoła” Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   

mW ramach eliminacji do Mistrzostw Polski Kryterium w Pszczynie i Tychach rozegrano kryteria uliczne, w których wystartowało troje wychowanków UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo tj. w kategorii junior Piotr Klimkowski, w kategorii junior młodszy: Adrian Marzec i Daniel Śliwka obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific” Nestle Fitness Cycling Team.

Więcej…
 
Obiecujący start wychowanków Sokoła przed finałem XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
m W miniony weekend kolarski peleton z całej Polski, w tym wychowankowie UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo  zawitał do Strzelec Krajeńskich, gdzie w ramach Pucharu Polski na szosie rozegrano wyścig ze startu wspólnego. Zawody te były jednocześnie ostatnią szansą na eliminacje do zbliżającej się wielkimi krokami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
83 juniorów młodszych rywalizowało na dystansie 80km. Padający deszcz i zimno nie ułatwiały zadania kolarzom. Bardzo dobrze spisali się wychowankowie UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo, obecnie TKK „Pacific” Netsle Fittness Cycling Team. Adrian Marzec, który przez ponad 20 km był w trzyosobowym odjeździe wywalczył drugie miejsce, Daniel Śliwka był ósmy, a Bartosz Małkiewicz dwudziesty trzeci.
Więcej…
 
Optymistyczny start wychowanków Sokoła na kryterium w Kole Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
   m09 lipca br. na ulicach Koła w województwie wielkopolskim odbyło się X Międzynarodowe Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę. Był to jednocześnie Memoriał Zdzisława Walczaka. 
   Fantastycznie spisali się wychowankowie UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific” Nestle Fitness Cycling Team.                                                      
   W kategorii junior młodszy „biało – niebiescy” zdominowali rywalizację i ostatecznie zajęli całe podium. Nasz wychowanek Adrian Marzec zajął drugie miejsce, tuż za swoim kolegą klubowym Konradem Kołodziejskim. Podium uzupełnił wychowanek UKS „Iskra” Mała Nieszawka Maciej Fąk, Daniel Śliwka był piąty.
Więcej…
 
Sokoły walczyły na Mistrzostwach Makroregionu w jeździe na czas Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
m24 czerwca br. zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo wystartowali  w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w jeździe indywidualnej na czas, które odbyły się w Młyńcu gm. Lubicz. Wszystkie kategorie wiekowe rywalizowały na trasie o długości 4,6 km z jednym nawrotem.
Jako pierwszy na trasę wyruszył Jonasz Śliwka (SP Wielkie Rychnowo), który w swoim debiucie z czasem 09:02,76 zajął bardzo dobre czternaste miejsce spośród kategorii żak. Do udanych swój pierwszy start na czas zaliczy także Julia Kolasa (SP Wielka Łąka), która w kategorii żakini wywalczyła czwartą pozycję.
Następnie do walki o medale Mistrzostw Makroregionu wyruszyły młodziczki. Paulina Matczak (PG Kowalewo Pomorskie) dystans czasówki pokonała z czasem 07:51,48, co ostatecznie dało jej dziesiąte miejsce.
Więcej…
 
Wymarzony debiut Julki Drukuj
Wpisany przez Marian Krych   
mW dniu 25 czerwca br. w Świętosławiu rozegrany został wyścig ze startu wspólnego o Puchar Wójta Gminy Ciechocin p. Jerzego Cieszyńskiego.
Zawodnicy w zależności od kategorii wiekowej walczyli na rundzie o długości 10,8km. W kategorii żakini swoje pierwsze ligowe zwycięstwo odniosła zawodniczka UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo Julia Kolasa (SP Wielka Łąka).
Julia swoją przygodę z rowerem szosowym zaczęła pół roku temu, trenuje pod okiem Agnieszki Zielaskowskiej i systematycznie zbiera doświadczenia startowe, które są niezbędne do jej dalszego rozwoju.
 
Więcej…
 
AGATA KOWALSKA SREBRNĄ MEDALISTKĄ MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH Drukuj
Wpisany przez Dariusz Osmański   
mW dniach 24- 25 czerwca br. w Raszkowie rozegrano III edycję Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich. Szkółkę prowadzoną przez UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo reprezentowali: Agata Kowalska (SP Wielkie Rychnowo), Anita Tomaszewska (SP Pluskowęsy), Karolina Sęk, Wojciech Kowalski (oboje SP Wielkie Rychnowo), Aleksander Lipiński (SP Wielka Łąka) i Paweł Walenciak (SP Wielkie Rychnowo).
Pierwszego dnia rozegrano jazdę indywidualną na czas. Piekielny upał dawał się we znaki, ale to nie przeszkodziło Agacie Kowalskiej „wykręcić” piąty czas, Anita Tomaszewska zajęła ósmą pozycję. Bardzo dobrze spisali się Wojciech Kowalski i Aleksander Lipiński, którzy wśród 61 zawodników zajęli odpowiednio szesnaste i dwudzieste miejsce.
Więcej…
 
DAWID MIGAS ZAWODNIK TRENERA MARIANA KRYCH WICEMISTRZEM POLSKI JUNIORÓW !!! Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
mW dniach 21- 25 czerwca br. w Gdyni i Krokowej rozegrano Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym.
         Znaczący sukces odniósł zawodnik trenera Mariana Krych UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo i TKK „Pacific” Nestle Fitness Cycling Team Dawid Migas, który w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 143,5km wywalczył Tytuł Wicemistrza Polski Juniorów.
         Dawid był bardzo aktywny podczas rozgrywania wyścigu i przy współpracy Piotra Klimkowskiego i Dawida Wojtowicza spośród startujących 127 juniorów wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski i miejsce na podium.
Więcej…
 
ADRIAN MARZEC WICEMISTRZEM POLSKI ZRZESZENIA LZS Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   

   mBardzo dobrą passę kontynuują wychowankowie UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific” Nestle Fitness Cycling Team.

Adrian Marzec, Daniel Śliwka, Bartosz Małkiewicz wspierani przez kolegów z drużyny Konrada Kołodziejskiego, Mateusza Kępczyńskiego, Macieja Fąk i trenera Mariana Krych swoją wysoką dyspozycję potwierdzili podczas rozegranych w dniach 03-04  czerwca br. na szosach Opolszczyzny w miejscowości Niwki – Turawa – Szczedrzyk Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS  w kolarstwie szosowym.

Więcej…
 
Torowe eliminacje zakończone sukcesem wychowanków „Sokoła” Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   

m    W ostatni weekend maja, na torze łódzkiego Społem, odbył się Puchar Polski juniorów młodszych w konkurencjach torowych. Zawody te były jednocześnie jedną z eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się wychowankowie UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo, obecnie TKK „Pacific” Nestle Fitness Cycling Team. W konkurencji sprint drużynowy Adrian Marzec i Daniel Śliwka, wraz kolegą klubowym Maciejem Fąk z czasem 42,628 wywalczyli drugie miejsce.

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy trenera Mariana Krych również poradzili sobie świetnie. Adrian Marzec zajął drugie miejsce w wyścigu indywidualnym na dochodzenie na dystansie 2km, a Daniel Śliwka był trzeci w konkurencji keirin, czyli wyścigu w którym kolarze rozpędzani są za motocyklem typu derny.

 

Więcej…
 
„KLIMEK” - PIOTR KLIMKOWSKI DRUGI NA WIELUŃSKIM KRYTERIUM Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
mWieluń, w którym rozegrano 47 Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie był kolejnym przystankiem na trasie zawodników i wychowanków UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo w tym sezonie. Na starcie stanęło 230 zawodników, trasa była charakterystyczna, w kształcie ósemki, ponadto znalazł się odcinek z kostki brukowej, a punkty były przyznawane co drugą rundę. 
Bardzo dobrze na wieluńskim kryterium spisali się wychowankowie UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący barwy TKK „Pacific” Nestle Fitness Cycling Team. Junior Piotr Klimkowski wywalczył drugie miejsce, tracąc zaledwie jedno oczko do zwycięstwa, niewiele do podium zabrakło Adrianowi Marzec, który spośród startujących   60 juniorów młodszych zajął czwarte miejsce.
  
Więcej…
 
Zadowalający występ Sokołów na Mistrzostwach Makroregionu Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   

2   13 maja br.  kolarski peleton zawitał do Świecia nad Osą, gdzie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. 

   UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo reprezentowali: Agata Kowalska, Kacper Sęk, Tymoteusz Śliwka, Anita Tomaszewska i Paweł Walenciak. 

   Jako pierwsi do walki o medale wyruszyli młodzicy, którzy do pokonania mieli blisko 34 km trudnej technicznie trasy. Bardzo dobrze zaprezentował się Paweł Walenciak, który po finiszu z głównej grupy wywalczył ósme miejsce. Dzielnie na trasie walczył Kacper Sęk, który ostatecznie przyjechał w trzeciej dziesiątce. O pechu może mówić Tymoteusz Śliwka, któremu problemy techniczne przeszkodziły w zajęciu dobrego miejsca.

Więcej…
 


Strona 8 z 18
free pokereverest poker revie