Drukuj
Wpisany przez Julia Idziak   
                                                                                                                                                                                     

Samorząd Uczniowski – TO MY 

 

Laura Ruszkowska:

Nazywam się Laura Ruszkowska, mam 13 lat i w tym roku zostałam przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Mieszkam w Borównie. Moim hobby jest gotowanie, które sprawia mi ogromna przyjemność. Chciałabym ulepszyć naszą szkołę.

 

Natalia Chłopecka:

Mam na imię Natalia. Mieszkam w Marianach i mam 14 lat. W tym roku zostałam skarbnikiem w Samorządzie Uczniowskim. Moim hobby jest rysowanie. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki.

 

Małgorzata Szymczak:

Hejka! Nazywam się Gosia i chodzę do 8 klasy. W samorządzie szkolnym jestem już 7 raz, w tym roku pełnię funkcję zastępczyni przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Wolny czas spędzam na oglądaniu filmów oraz spędzaniu go z przyjaciółmi.

 

Julia Waścińska

Mam na imię Julka. Mieszkam w Wielkim Rychnowie i mam 9 lat. Interesuję się zwierzętami i eksperymentami. Lubię rysować, śpiewać, słuchać muzyki i biegać. Często pomagam mamie w kuchni i bawię się z moim kotem. W wolnym czasie oglądam filmy, a moim ulubionym filmem jest Harry Potter. Uwielbiam śpiewać różne piosenki. Chciałabym, żeby w naszej szkole były warsztaty plastyczne oraz kółko muzyczne.

 

Dominika Klugier:

Mam na imię Dominika . Mam 13 lat i mieszkam w Borównie . W samorządzie jestem pierwszy raz . W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach i oglądać seriale.

 

Wiktoria Sołtys:

Hejka! Nazywam się Wiktoria i chodzę do 8 klasy. W samorządzie szkolnym jestem po raz drugi. Swój wolny czas spędzam z przyjaciółmi.

 

Opiekun Samorządu – Martyna Rychel, wychowawczyni klasy III.

 


 

 

 
free pokereverest poker revie