Otwarcie Ekopracowni

Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Szymczak   
Powiększ treść artykułu
   mW czwartek 12 października 2023 r. w naszej szkole nastąpiło uroczyste otwarcie Ekopracowni. Symboliczną wstęgę przecięli: pani Monika Kozińska (kierownik Referatu Edukacji, Oświaty i Wychowania Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim), pan Sławomir Żebrowski (dyrektor Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu) oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Arkadiusz Dulnikowski.
Na uroczystym otwarciu i prezentacji Ekopracowni obecni byli: pani dyrektor, emerytowani i obecni nauczyciele naszej szkoły, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz zaproszeni goście, którzy mieli okazję dokładnie przyjrzeć się wyposażeniu Zielonego Serca naszej Szkoły oraz porozmawiać z koordynatorami projektu – panią Agnieszką Szymczak i panem Bartoszem Osenka – o procesie powstawania i przygotowania klasopracowni.
Uroczystość zwieńczyły rozmowy przy kawie i ciastku, przygotowanym z racji szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, przypadającym w tym roku w sobotę.
 
   Ekopracownia – zielone serce szkoły to projekt budowy nowoczesnych ekopracowni w szkołach, została dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 
 
free pokereverest poker revie