Mistrzostwo Powiatu – powalczą o finał wojewódzki

Drukuj
Wpisany przez Dariusz Osmański   

   1Po zdobyciu Mistrzostwa Gminy nasi uczniowie w dniu 18 października br. pojechali na zawody powiatowe w unihokeju, jak co roku zawody rozegrane zostały w Szkole Podstawowej we Wrockach.

   Chłopcy chociaż rocznikiem młodsi, stanęli na wysokości zadania i wywalczyli sobie Mistrzostwo Powiatu w tej dyscyplinie. Droga do tego mistrzostwa nie była prosta. O wyjściu z grupy z pierwszego miejsca zadecydowały rzuty karne. W meczu finałowym padł bezbramkowy remis, o wygranej znowu zadecydowały rzuty karne. Dopiero siódma kolejka rzutów karnych przyniosła zwycięstwo a strzelcem tej decydującej bramki był Jonasz Śliwka. Chłopcy wywalczyli sobie upragnione zwycięstwo i tytuł Mistrza Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego w unihokeju oraz prawo startu w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 28.10.2019 r. w Szkole Podstawowej w Zbicznie.

 

   Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy zwycięstwa i awansu do finału wojewódzkiego bo tylko pierwszy zespół awansuje dalej. 

 

Chłopcy grali w składzie: Krzysztof Borkowski, Damian Dąbrowski, Śliwka Jonasz, Hubert Kowalik, Wojtek Olechowski, Jakub Piróg, Bartek Robionek. 

 
free pokereverest poker revie