Dzień Edukacji Narodowej

Drukuj
Wpisany przez Administrator   
   615 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Niewątpliwie jest to bardzo ważny dzień dla wszystkich nauczycieli, pedagogów, pracowników szkoły oraz uczniów. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego skierowały w stronę świętujących wiele miłych, serdecznych słów, jednak przede wszystkim podziękowały za zaangażowanie i trud wkładany w nauczanie, wychowywanie i przekazywane wartości. W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie, pracownicy oraz byli i obecni nauczyciele. Ten dzień był także bardzo ważny dla naszych odważnych pierwszoklasistów, bowiem tego dnia zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Każdy, bez wyjątku przeszedł test polegający na wypiciu magicznej mikstury – soku z cytryny. Choć niektórym skrzywiły się miny, wszyscy byli bardzo zadowoleni. Pierwszoklasistom życzymy motywacji do nauki i łatwości w jej zdobywaniu.
Natomiast całemu gronu nauczycielskiemu należą się ogromne podziękowania oraz najserdeczniejsze życzenia… 
„Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia,
niech szkoła w dom się wspólny zmienia!
Praca wychowawcy to praca niełatwa,
bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa.
Kocha ona figle i chętnie się czubi,
lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi.
Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,
aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,
który gdy dorośnie, dopiero zrozumie
jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie”.

1
1 1 1 1 1 1 1 9 1 1 1 1 1 1 1 1
 
free pokereverest poker revie