Sztafety na medal

Drukuj
Wpisany przez Dariusz Osmański   
   1Początek nowego roku szkolnego przyniósł nam kolejne emocje sportowe. 19 września br. w Kamionkach rozegrane zostały sztafetowe biegi przełajowe. Pierwszy raz w zmienionej formule, czyli w skład sztafety wchodziło pięć dziewcząt i pięciu chłopców. Nasza szkoła wystawiła do zawodów dwie kategorie wiekowe - młodsza roczniki 2007 i młodsi oraz starsza 2005 i młodsi. Zmieniona formuła przyniosła bardzo dużo emocji, ponieważ do ostatniej zmiany trwała walka o awans do zawodów powiatowych. Według komunikatu końcowego  w  kategorii młodszej przegraliśmy o jedną sekundę,  a w starszej o siedem. Występ naszych sztafet zaliczamy do bardzo udanych i liczymy, że w biegach przełajowych indywidualnych uda się zakwalifikować kilku naszym zawodnikom do rywalizacji na wyższym szczeblu.
 
Zespoły wystąpiły w składach:
Młodsza kategoria: Stopyra Weronika, Piróg Bartek, Kwaśniewska Agata, Boniecki Kacper, Żółtowska Martyna, Kończalski Piotr, Kowalik Olga, Sęk Mikołaj, Machałowska Lena, Szczerbicki Oskar i Paweł Kończalski.

Starsza Kategoria: Marzec Kinga, Wilmanowicz Jakub, Chłopecka Natalia, Olechowski Wojtek, Zakrzewska Nikola, Boniecki Szymon, Klugier Dominika, Kowalik Hubert, Welka Amelia, Karolinczak Łukasz.

 
free pokereverest poker revie