Złote kolarskie ostatki

Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
   mMiniony weekend był niezwykle udany w wykonaniu kolarzy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo. 21 września br. Martyna Lewandowska i Wiktoria Nowakowska wywalczyły złoty medal podczas rozegranych w Robakowie Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w jeździe dwójkami na czas. Dziewczyny w kategorii żakini na dystansie 7,1 km wykręciły najlepszy czas tj. 12.03,65 i odniosły zdecydowane zwycięstwo.
   Brawa dla Rafała Flader i Jakuba Regulskiego, którzy w kategorii młodzik wywalczyli piąte miejsce. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również żacy: Konrad Ostrowski i Mateusz Płotka z czasem 12.32,04 zajęli szóste miejsce.
   Następnego dnia w Małym Rudniku rozegrano wyścig ze startu wspólnego o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego. Na starcie tych zawodach stanęło blisko 150 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach wiekowych. 
   Czołowe miejsca w "top 10" zajęli: kategoria żak: Konrad Ostrowski bardzo dobre 6 miejsce. W kategorii żakini Wiktoria Nowakowska i Martyna Lewandowska wywalczyły odpowiednio 6 i 7 pozycję. Wśród młodzików w głównej grupie finiszował Aleksander Lipiński

 

1

2 2 2 2 2 2 2 2
 
free pokereverest poker revie