Sprzątanie Świata 2019

Drukuj
Wpisany przez Mirosława Adamczyk   

  19 Od wielu lat w Polsce wrzesień to czas porządków. „Sprzątanie Świata” to międzynarodowa akcja, w którą corocznie włącza się społeczność naszej szkoły. Tym razem akcja rozpoczęła się w dniu 20 września. Od samego rana nasi uczniowie zaopatrzeni w niezbędne narzędzia i przybory wyruszyli na sprzątnie terenu wokół naszej szkoły. Akcja poprzedzona była pogawędką na temat celu kampanii, wyznaczenia terenu oraz przypomnieniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Każdy uczeń zaangażował się w akcję i starał się jak najlepiej wykonać zadanie. Na koniec pełne worki zostały umieszczone w określonym miejscu.

Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom wzrośnie świadomość ekologiczna naszych wychowanków i całego społeczeństwa. Zachęcamy do promowania nieśmiecenia i dbania  o nasze środowisko.

 

 

 
free pokereverest poker revie