WITAJ SZKOŁO!!!

Drukuj
Wpisany przez Sylwia Zawadzka   
2,,Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w
stanie nas pozbawić”
Menader


 
  Z uśmiechem na twarzy 2 września nasi uczniowie rozpoczęli rok szkolny 2019/2020. Inaugurację zaplanowano na 9:00. W uroczystościach wzięła udział cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się : Sekretarz Gminy p. Ewa Bąk, ks.kanonik Benedykt Drewek, p. Marian Krych - prezes UKS ,,Sokół” oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Anna Zalewska.
  Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od uroczystego wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie prowadząca p. Małgorzata Szczepańska - Zillmann bardzo ciepło powitała uczniów oraz przybyłych gości. Po gromkich brawach głos zabrała p. Julia Szczepańska - dyrektor szkoły, która wyraziła nadzieję, że wszyscy nauczyciele oraz uczniowie będą czuli się w naszej szkole wspaniale i nadal będziemy mogli cieszyć się świetnymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sportowymi. 

  Następnym punktem spotkania było wręczenie uczniom naszej szkoły stypendiów Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie za wysokie wyniki w nauce za ubiegły rok szkolny. Wyróżnienie otrzymało aż 18 uczniów!!!Jest to wynik naprawdę imponujący. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
  Po uroczystym wyprowadzeniu sztandaru p. dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, by zapoznać się z planem na najbliższe dni.
  Pomimo perspektywy 10- miesięcznej, ciężkiej pracy uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania swoich przyjaciół.
  Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego!!! 

 
free pokereverest poker revie