Sokoły w Rypinie wakacyjnie, a w Świętosławiu rewelacyjnie!!!

Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
mOstatni weekend czerwca zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo spędzili na ściganiu, startując w dwóch wyścigach w ramach kolarskiej Ligi UKS województwa kujawsko – pomorskiego w sezonie 2019.
   29 czerwca br. na ulicach Rypina rozegrano IV Kryterium Uliczne. W kategorii żakini Wiktoria Nowakowska była piąta, Martyna Lewandowska wywalczyła jedenaste miejsce.  Z dobrej strony zaprezentował się żak Jonasz Śliwka, który był ósmy. Młodzik Rafał Flader został sklasyfikowany na dziewiątej pozycji.
   W dniu rozgrywania Mistrzostw Polski elity mężczyzn w kolarstwie szosowym w Ostródzie, Wójt Gminy Ciechocin zaprosił młodych adeptów kolarstwa do Świętosławia na wyścig ze startu wspólnego. Przy temperaturze przekraczającej 32 stopnie Celsjusza z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi kolarze z Gminy Kowalewo Pomorskie.
   W kategorii żakini po finiszu z siedmioosobowej ucieczki Martyna Lewandowska wywalczyła drugie miejsce, a dwa oczka za nią finiszowała Wiktoria Nowakowska.
   Do udanych swój start w kategorii żak zaliczy także Jonasz Śliwka, który będąc w odjeździe dnia wywalczył ósmą pozycję. Najwięcej emocji przyniosła rywalizacja młodzików. Bardzo dobrze zaprezentował się Rafał Flader, który po samotnym pościgu za czteroosobową czołówką wywalczył piąte miejsce.

1
1 1 1 1 1 7 8 9 10 11 12 1 14
 
free pokereverest poker revie