Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich

Drukuj
Wpisany przez UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo   

   mW miniony weekend 10-cio osobowa reprezentacja UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo  wzięła udział w szosowych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie. Nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z blisko 500 młodymi adeptami kolarstwa  z całej Polski.

   Pierwszego dnia rozegrano jazdę indywidualną na czas. Najlepiej spośród naszych reprezentantów zaprezentowali się:  Konrad Ostrowski, który wywalczył 9 miejsce oraz  Martyna Lewandowska „wykręcając” 10 czas zawodów.

   W niedzielę rozegrano wyścigi ze startu wspólnego. W kategorii klas V z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Martyna Lewandowska, której niewiele zabrakło do medalu, ostatecznie uplasowała się tuż za podium. 

 

 

 

 

W silnej, bardzo wyrównanej stawce zawodników z klas IV-VII wyścigi ze startu wspólnego kończyły się finiszami z peletonu. W głównych grupach na mecie zameldowali się: Wiktoria Nowakowska ( 8 miejsce); Konrad Ostrowski (8 miejsce); Katarzyna Kurzyńska (14 miejsce); Aleksander Lipiński ( 18 miejsce ). W rywalizacji ze starszymi kolegami cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości zdobył Mateusz Borzejewicz.

   Oto link do pełnych wyników:

Jazda na czas: http://www.wzkol.pl/upload/20190622w.pdf

 

Wyścig ze startu wspólnego: http://www.wzkol.pl/upload/20190623w(2).pdf 


1

1 1 4 5 6 7 1 9 10 11 12 13
 
free pokereverest poker revie