Kolarskie zwycięstwo w majówkę

Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Zielaskowska   
mNa ściganiu początek maja spędzili zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo, którzy wystartowali w dwóch wyścigachw ramach kujawsko – pomorskiej ligi UKS.
            1 maja br. w Toruniu na torze rallycrossowym o długości 850 metrów rozegrano Kryterium Uliczne. Bardzo dobrze w kategorii żakini zaprezentowała się Wiktoria Nowakowska (SP Wielkie Rychnowo), która wywalczyła I miejsce.
Na tym szybkim i emocjonującym kryterium wystartowali także: Rafał Flader (SP Wielkie Rychnowo); Julia Kolasa (SP Wielka Łąka); Katarzyna Kurzyńska (SP Pluskowęsy); Martyna Lewandowska (SP Wielkie Rychnowo); Aleksander Lipiński (SP Wielka Łąka) ; Konrad Ostrowski, Karol Pruski SP Wielkie Rychnowo); Mateusz Płotka; Jakub Regulski (SP Wielka Łąka); Weronika Rysiewska; Jonasz Śliwka i Amelia Welka (wszyscy SP Wielkie Rychnowo), którzy zdobyli nowe cenne doświadczenia i wywalczyli miejsca  w czołówce.
3 maja br. w Lubawie rozegrano XXIV Kryterium Uliczne im. Edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Miasta. Kolarze rywalizowali na pętli o długości 1800 metrów przebiegającej przez Rynek, część trasy prowadziła po kostce brukowej.  
Na tej trudnej trasie z dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy zajęli następujące miejsca: Wiktoria Nowakowska zajęła 4 miejsce w kategorii żakini. Wśród żaków: Jonasz Śliwka wywalczył 6 miejsce; Konrad Ostrowski był 10, a Mateusz Płotka 12.  Katarzyna Kurzyńska zajęła 11 pozycję w kategorii młodziczka, na 
13 miejscu swój start zakończyła Weronika Rysiewska. Julia Kolasa po kraksie nie ukończyła rywalizacji. Młodzicy Jakub Regulski; Aleksander Lipiński i Rafał Flader zajęli miejsca  w drugiej dziesiątce i nie zaliczą tego startu do udanych. 
 
1 
2
2
2
2
2
2
 
free pokereverest poker revie